OC pośrednika w obrocie nieruchomościami - składka roczna od 185,00 pln.

POWRÓT DO POPRZEDNIEJ STRONY    
OFERTY WSZYSTKICH UBEZPIECZYCIELI - OFERTA TUiR WARTA SA - OFERTA PZU SA - OFERTA CONCORDIA POLSKA TUW
REGULAMIN       LIKWIDACJA SZKÓD       SŁOWNIK UBEZPIECZENIOWY       OPIS TOWARZYSTW       UŻYTECZNE LINKI       PRZEPISY PRAWNE       WKRÓTCE       PŁATNOŚĆ SKŁADKI       FAQ       MAPA STRONY              KROK 1 - WYPEŁNIJ FORMULARZ Z DANYMI.
        KROK 2 - ODBIERZ MAIL Z OFERTAMI UBEZPIECZENIA.
        KROK 3 - WYBIERZ I ZAAKCEPTUJ OFERTĘ.
        KROK 4 - ODBIERZ MAILEM POLISĘ ELEKTRONICZNĄ.
        KROK 5 - ODBIERZ LIST Z POLISĄ PAPIEROWĄ (W PRZYPADKU CZĘŚCI UBEZPIECZYCIELI).
        KROK 6 - OPŁAĆ SKŁADKE NA KONTO UBEZPIECZYCIELA.
Infolinia tel. 0-22 423 59 38 lub 664 723 723
E-mail: kontakt@kalkulator-ubezpieczeniowy.pl   czynna 8.00 - 18.00


Rodzaje ubezpieczeń w ramach usług pod nieruchomości:

  Obowiązkowe ubezpieczenie OC Pośrednika w obrocie nieruchomościami
  Obowiązkowe ubezpieczenie OC Zarządcy nieruchomości

Ubezpieczenie obowiązkowe OC Pośrednika w Obrocie NieruchomościamiOsoba kontaktowa w sprawie zawarcia umowy ubezpieczenia:

Jerzy Wyszomirski
tel. 664 723 723
tel. 022 423 59 38
E-mail: j.wyszomirski@kalkulator-ubezpieczeniowy.pl


1. Ubezpieczeniem OC jest objęta odpowiedzialność cywilna pośrednika w obrocie nieruchomościami za szkody wyrządzone działaniem lub zaniechaniem ubezpieczonego, w okresie ubezpieczenia, w związku z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

2. Ubezpieczenie zgodne jest z treścią Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 13 grudnia 2013 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Pośrednika w obrocie nieruchomościami (na dole strony do pobrania treść Rozporządzenia Ministra Finansów).

3. W przypadku gdy pośrednik w obrocie nieruchomościami wykonuje czynności w związku z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami przy pomocy innych osób, działających pod jego nadzorem, ubezpieczeniem OC jest objęta również odpowiedzialność cywilna tego pośrednika za szkody wyrządzone działaniem lub zaniechaniem tych osób.

4. Obowiązek ubezpieczenia OC powstaje nie później niż w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia wykonywania czynności w związku z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

5. Minimalna suma gwarancyjna ubezpieczenia OC, w odniesieniu do jednego zdarzenia oraz do wszystkich zdarzeń w okresie ubezpieczenia nie dłuższym niż 12 miesięcy, których skutki są objęte umową ubezpieczenia OC, wynosi równowartość w złotych 25 000 euro.

6. Okres ubezpieczenia: 1 rok.
Uwaga!

Warunkiem umożliwiającym przedstawienie oferty jest podanie wszystkich wymaganych danych. Nie wysyłaj formularza z pustymi polami!

Po wysłaniu formularza otrzymasz w ciągu 10 minut mail potwierdzeniem. Sprawdź swoją skrzynkę. Jeśli w ciągu 10 minut nie otrzymasz potwierdzenia zadzwoń pod nr 22 423 59 38 lub 664 723 723 lub wypełnij formularz ponownie, zwracając szczególną uwagę na wypełnienie poprawnie wszystkich pól. Ofertę otrzymasz w ciągu 24h na podany adres mail.
Wypełnij formularz:

Nazwa Firmy:                

Adres siedziby:             

NIP:              REGON:        tel.:           

E-mail :      

Data początku ubezpieczenia:    dzień    miesiąc    rok

Wysokość sumy gwarancyjnej:      

Przychód za ostatnie 12 miesięcy (bez VAT):      

Jestem członkiem stowarzyszenia      PFRN lub FPPRN:

Dotychczasowy ubezpieczyciel:      

Bezszkodowy okres ubezpieczenia:      

Ilość szkód z wnioskowanego rodzaju ubezpieczenia :      

Ilość osób pod nadzorem ubezpieczającego wykonujących czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami :      

Oświadczam, że podane powyżej dane i informacje są prawdziwe oraz, że nie zostały zniekształcone ani pominięte jakiekolwiek istotne fakty tak nie

Upoważniam brokera ubezpieczeniowego Jerzy Wyszomirski - Broker Ubezpieczeniowy (nr licencji 1804/2012) do przygotowania oferty ubezpieczenia w oparciu o podane powyżej dane:       
4. Regulacje prawne:

    Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 13 grudnia 2013 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Pośrednika w obrocie nieruchomościami (plik.pdf).
    Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 13 grudnia 2013 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Pośrednika w obrocie nieruchomościami (plik.doc).


STRONA STARTOWA      KONTAKT      O NAS     REKLAMA     PEłNOMOCNICTWA